Gemeleerde Meubelstof Alassio Kl 35
per > meter incl. BTW
Op voorraad
Nog 22 beschikbaar
SKU
5209
Speciale prijs
€ 9,80
Normale prijs
€ 25,90
Deze voordelige grove geweven meubelstof. Heeft een mooie geméleerde uitstraling met mooie frisse kleuren. En deze meubelstof word ook wel een boucle stof genoemd [lusje]. Deze stof kan worden toegepast voor elk soort stoffeering binnenshuis en decoratief gebruik, in deze stof zit een mooie rek dit vergemakkelijkt het verwerken ervan. En deze stof kan zowel in de lengte als over dwars verwerkt worden.

Ralkleur(en) beleving: |
1020 - Olijfgroen 8025 - Bleekbruin |
Specificaties
Levertijd | 3-5 Werkdagen |
---|---|
Tinten | Bruintinten, Geeltinten |
Ral Kleuren | 1020 - Olijfgroen 8025 - Bleekbruin |
Reiniging Methode | chemisch reinigen en of zo nodig vlekken gelijk op deppen regelmatig stofzuigen met zachte borstel verlengd de levensduur van de stof |
Lichtechtheid | Goed |
productType | Meubelstof |
Eenheid | > meter |
Gebruikstoepassing | Intensief woongebruik |
Breedte | 140 cm |
Extra Informatie | Deze stoffen zijn in een groot volume aangekocht en kunnen daardoor weer voor een SCHERPE PRIJS verkocht worden. Al deze stoffen zijn originele meubelstoffen |
Samenstelling | 81%vi 10%wo 5%co 2%pl 2% |
Soort stof | platweef stof met lus |
* De kleuren zijn gelijk of dicht bijzijnd aan de ralkleuren. De ralkleur weergeeft de kleurbeleving van dit artikel. Kleurafwijkingen en tekstfouten voorbehouden.
Staffel korting!