Velours Fantasie Abstract Meubelstof Astrid 24
per > meter incl. BTW
Op voorraad
Nog 89 beschikbaar
SKU
16246
Speciale prijs
€ 15,90
Normale prijs
€ 29,90
Een mooie zacht aanvoelende dralon velours meubelstof. Deze dralon velours kan ingezet worden voor elk soort stoffeering binnenshuis en op de werkvloer deze dralon velours is voorzien van mooie frisse kleuren met een mooi fantasie design, en voelt zacht en aangenaam aan met een een mooi vleug effect.

Ralkleur(en) beleving: |
1013 - Parelwit 1017 - Saffraangeel 1019 - Grijsbeige 3012 - Beigerood |
Specificaties
Levertijd | 3-5 Werkdagen |
---|---|
Tinten | Geeltinten, Roodtinten |
Ral Kleuren | 1013 - Parelwit 1017 - Saffraangeel 1019 - Grijsbeige 3012 - Beigerood |
Reiniging Methode | chemisch reinigen en of zo nodig vlekken gelijk op deppen regelmatig stofzuigen met zachte borstel verlengd de levensduur van de stof |
Lichtechtheid | Goed |
Eenheid | > meter |
Gebruikstoepassing | intensief woongebruik + werken |
Breedte | 140 |
Extra Informatie | Deze stoffen zijn in een groot volume aangekocht en kunnen daardoor weer voor een SCHERPE PRIJS verkocht worden. Al deze stoffen zijn originele meubelstoffen |
Patroon Horizontaal | 35 cm |
Patroon Verticaal | 70 cm |
Samenstelling | 100% dralon |
Soort stof | 100% poolweefsel |
* De kleuren zijn gelijk of dicht bijzijnd aan de ralkleuren. De ralkleur weergeeft de kleurbeleving van dit artikel. Kleurafwijkingen en tekstfouten voorbehouden.
Staffel korting!