Meubelstoffen Venice ve 02 Oyster
Meubelstof Venice, Deze mooie velours stof voelt zach een aangenaam aan. Deze velours meubelstof heeft een mooie korte schuin liggende pool, met een mooie glans effect. En deze stof heeft een iets wat licht donker schaduw effect, als je tegen de pool inkijkt lijkt deze donkerder dan wanneer u van de pool afkijkt. Deze stof heeft een licht slub effect dat wat kenmerkend is voor een velours Meubelstof. Deze stof kan in gezet worden voor elk soort stoffering binnenshuis en op de werkvloer decoratief gebruik en voor bed achterwanden. Mocht u vragen hebben over deze velours meubelstoffen stoffen mag u mij altijd benaderen met meer aan 20 jaren ervaring is geen vraag meer te gek. Ik kan voor bed wanden uitsnijden en in elkaar naaien mocht u dit willen.

Ralkleur(en) beleving: |
7030 - Steengrijs |
Fabrieksgarantie | 3 Jaar |
---|---|
Levertijd | 1-3 Werkdagen |
Tinten | Grijstinten |
Ral Kleuren | 7030 - Steengrijs |
Reiniging Methode | chemisch reinigen en of zo nodig vlekken gelijk op deppen regelmatig stofzuigen met zachte borstel verlengd de levensduur van de stof. |
Brandwerend | Ja specificatie op te vragen |
Lichtechtheid | Zeer goed |
Eenheid | > meter |
Gebruikstoepassing | Intensief Woongebruik + Werken |
Wasbaar | 30 tot 60 graden |
Breedte | 140 |
Samenstelling | 100%pl |
Soort stof | velours stof |
Toepassing gordijnen | Ja |
* De kleuren zijn gelijk of dicht bijzijnd aan de ralkleuren. De ralkleur weergeeft de kleurbeleving van dit artikel. Kleurafwijkingen en tekstfouten voorbehouden.