Grove Geweven Gemeleerde Meubelstof Domingo Uni Kl 4
per > meter incl. BTW
Niet op voorraad
SKU
5134
Speciale prijs
€ 9,14
Normale prijs
€ 28,65
Deze mooie zacht en aangenaam aanvoelende grov geweven lichtelijk geméleerde meubelstof. Is mooi soepel om te verwerken en heeft een mooie rek dit vergemakkelijkt het verwerken ervan. En deze kan worden toegepast voor elk soort stoffeering binnenshuis en decoratief gebruik, en kan zowel in in de lengte als over dwars verwerkt worden.

Ralkleur(en) beleving: |
5003 - Saffierblauw 9017 - Verkeerszwart |
Specificaties
Levertijd | 3-5 Werkdagen |
---|---|
Tinten | Blauwtinten, Zwart-Wittinten |
Ral Kleuren | 5003 - Saffierblauw 9017 - Verkeerszwart |
Reiniging Methode | chemisch reinigen en of zo nodig vlekken gelijk op deppen regelmatig stofzuigen met zachte borstel verlengd de levensduur van de stof |
Lichtechtheid | Goed |
productType | Meubelstof |
Eenheid | > meter |
Gebruikstoepassing | intensief woongebruik + werken |
Breedte | 150 |
Extra Informatie | Deze stoffen zijn in een groot volume aangekocht en kunnen daardoor weer voor een SCHERPE PRIJS verkocht worden. Al deze stoffen zijn originele meubelstoffen |
Samenstelling | 72%wo 28%pl |
Soort stof | platweef stof |
* De kleuren zijn gelijk of dicht bijzijnd aan de ralkleuren. De ralkleur weergeeft de kleurbeleving van dit artikel. Kleurafwijkingen en tekstfouten voorbehouden.
Te combineren met