Geblokte Ruit Meubelstof Elegant Uni Kl 15
per > meter incl. BTW
Op voorraad
Nog 58 beschikbaar
SKU
5181
Speciale prijs
€ 10,95
Normale prijs
€ 26,48
Deze mooie fijn geweven meubelstof met chenille garens voelt aangenaam aan. En heeft een mooi ingeweven design motief. Deze stof is mooi soepel om te verwerken, en kan zowel in de lengte als over dwars verwerkt worden dit naar gelang van de afmetingen. En kan worden toegepast voor elk soort stoffeering binnenshuis en decoratief gebruik, en is te combineren met onderstaande stoffen.

Ralkleur(en) beleving: |
1013 - Parelwit 1014 - Ivoorkleurig 1015 - Licht Ivoorkleurig |
Specificaties
Levertijd | 3-5 Werkdagen |
---|---|
Tinten | Geeltinten |
Ral Kleuren | 1013 - Parelwit 1014 - Ivoorkleurig 1015 - Licht Ivoorkleurig |
Reiniging Methode | chemisch reinigen en of zo nodig vlekken gelijk op deppen regelmatig stofzuigen met zachte borstel verlengd de levensduur van de stof |
Vuil Werend Behandeld | |
Brandwerend | |
Lichtechtheid | Goed |
productType | Meubelstof |
Eenheid | > meter |
Gebruikstoepassing | intensief woongebruik |
Breedte | 140 |
Extra Informatie | Deze stoffen zijn in een groot volume aangekocht en kunnen daardoor weer voor een SCHERPE PRIJS verkocht worden. Al deze stoffen zijn originele meubelstoffen |
Patroon Horizontaal | 2 cm |
Patroon Verticaal | 2 cm |
Samenstelling | 42%pl 32%pc 19%vi |
Soort stof | chenille stof |
* De kleuren zijn gelijk of dicht bijzijnd aan de ralkleuren. De ralkleur weergeeft de kleurbeleving van dit artikel. Kleurafwijkingen en tekstfouten voorbehouden.
Te combineren met